Vyhledávání

Možnosti sdílení:

   

Uživatel

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě,aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky do Vašeho těla.


 

Žehlička velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže.

V následující části se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Akné, ekzém, lupénka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak.

Pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž dochází v první fázi k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé fázi k hloubkovému zapravení gelu do podkoží

Účinky:

bezbolestné hluboké čištění pleti

zprůchodňuje póry k buňkám

aktivuje štěpení buněk

sjednocuje tonus a odstín pleti

aktivuje lymfu

zmírňuje váčky a otoky obličeje

výrazně redukuje akné

hluboké rýhy i drobné vrásky

galvanickou žehličku lze použít na všechny typy pletí - mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou

Jestliže je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova.

Některé ženy preferují žehlení v kosmetických salónech, kde je tato metoda již déle používána, ale samozřejmě je možnost pořídit si galvanickou žehličku přímo domů, kde můžete v klidu praktikovat žehlící kůru.

K žehličce náleží více nástavců – kromě nástavce na obličej, krk a dekolt je to dále nástavec na okolí očí (pro zmírnění otoků, kruhy pod očima), dále nástavec určený k masáži hlavy (k masáži vlasových cibulek, podpora růstu vlasů), je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Tento nástavec je ve formě kartáče a tak se dostane dobře mezi vlasové cibulky a pokožku, kde pak aktivuje vlasové cibulky, které již nejsou aktivní a také podporuje růst nových vlasů.

Před samotným žehlením je na obličej nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku ženy.

Celý zákrok trvá jen 10 minut ve dvou pětiminutových fázích, je samozřejmě bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Ze začátku se žehlení provádí zhruba třikrát týdně, poté stačí žehličku používat pouze jedenkrát za týden.

Společně s používáním galvanické žehličky na masáž hlavy je doporučeno používat další kosmetické přípravky, které podporují růst vlasů a jejich celkovou obnovu. Po skončení žehlící procedury je třeba na obličej nanést ještě ošetřující gel. 

Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí.

Výhodou tohoto druhu pleťového čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.

Kromě vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena – tedy zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima, červené flíčky apod.. Nakonec k žehličce náleží ještěnástavec na celulitidu.

Doporučuji navštěvovat salon až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce nebo si pořídit žehličku domů. Poté záleží na Vašich konkrétních potřebách, jak často budete chtít žehlící kůru opakovat.

Efekt je viditelný už po jedné aplikaci a pleť je po vyžehlení méně unavená a výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu.

Žehlení je určeno pro ženy i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti krku a obličeje a kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje. Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a všemožné červené flíčky a jiné barevné nerovnosti.

Galvanickou žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti.

To vše se děje na základě vibrací elektromagnetického pole, které se v průběhu žehlení vytváří.

Jestliže trpíte celulitidou – neestetickými „ďolíčky“ v určitých partiích těla, i toto umí žehlička spolehlivě redukovat. Pomáhá při lepším odbourávání tuků a tím minimalizuje celulitidu po celém těle. 

Žehličku na vrásky musíte používat ze začátku 3x týdně. Poté je nutné pleť ošetřovat už pouze 1x-2x týdně. Ale když budete používat každý den, tím lépe a rychleji dosáhnete výsledku.