Vyhledávání

Možnosti sdílení:

   

Uživatel

Orientální depilace

Depilace cukrovou pastou se k nám dostala z muslimského světa.

Ve skutečnosti se však jedná o velice starou metodu, která má své kořeny již ve starověké Mezopotámii a Egyptě.

Depilační cukrová pasta Al Attuta, se kterou pracuji v salonu, je vhodná k depilaci celého těla. Tato metoda je velice citlivá, minimálně bolestivá, a proto vhodná k použití na intimní partie, podpaží, třísla, bikiny i brazilskou depilaci. Je vhodná pro muže i ženy.

Po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky a veškeré podráždění do hodiny zmizí. Pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne.

Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků. Hmota je 100% ekologická, je složena převážně z cukru a citronové šťávy, a je zcela rozpustná vodou.

Tato metoda zbavování se chloupků má mnoho výhod oproti holení, vosku nebo epilátoru.

Cukrová pasta spolu s chlupem odstraňuje i svrchní vrstvu mrtvých kožních buněk, a tím působí jako peeling, takže chloupky nezarůstají. Můžeme se klidně několikrát vracet na to samé místo a kůže nebude nikterak poškozena nebo podrážděna.

Hmota je vodou plně rozpustitelná, takže nebudete zalepení jako s voskovými pásky.

Pokožka vydrží bez chloupků 3-5 týdnů, povyrostou třeba jen chloupky, které se při nešetrné aplikaci přetrhly. Chloupky časem slábnou a řídnou, čímž je odstraňování snazší a snazší. Doporučená délka chlupu pro aplikaci je okolo 4 mm.

Pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie, třísla a podpaží.

Díky této depilaci bude vaše pokožka bez chloupků, hladká a jemná, zbavená odumřelých buněk pokožky.