Vyhledávání

Možnosti sdílení:

   

Uživatel

Permanentní prodlužování řas

Revoluční technika v prodlužování řas. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení.

Adhezivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Důležité informace:

  • 12 hodin po aplikaci řas se vyvarujte kontaktu s vodou a 48 hodin kontaktu s párou Vyhněte se mnutí očí.
  • Nepoužívejte mechanické kleště.
  • Používejte šetrné odličovací přípravky na bázi vody, bez přídavků olejů a nepoužívejte řasenku.
  • Při odstraňování očního make-upu buďte velmi opatrná a nepoužívejte vatu obalila by nalepené řasy.
  • Na pročesávání řas používejte kosmetické kartáčky.
  • Při aplikaci nesmí být v oku kontaktní čočky, a oči nesmí být nadměrně citlivé.
  • Nesmí mít oční zákal, suchý slzný kanálek, glaukom, nadměrné slzení, zánět spojivek či jinou oční chorobu.
  • Doporučujeme doplnění každé 3 – 4 týdny.

 

Řasy jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Jsou skvělé pro speciální příležitosti i každodenní nošení. Doba aplikace je cca 2,5 hodiny a na jedno oko připadne 40 a více syntetických řas. K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum.

Medikální adhesivum je "lepidlo", které je používáno v plastické chirurgii pro lepení ran bez nutnosti stehů. Správně aplikované řasy vypadají a jsou pociťovány úplně jako přirozené řasy. Doplnění řas trvá přibližně hodinu. Výhodou permanentních řas je, že Vám odpadnou každodenní starosti s líčením řasenkou. Za každých okolností budete vypadat smyslně. Nemusíte se bát, že byste si na řasy nezvykla – na očích je vůbec necítíte. Syntetické řasy, které jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy – metodou řasa na řasu. Z toho každá nalepená kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje, proto působí naprosto přirozeně. Řasy jsou vyráběny v různých délkách, síle, barvách a s různým zakřivením. Proto jsou vhodné pro každého. Velmi efektivně vypadá přidání barevných řas nebo řas třpytivých. Módní záležitostí je i lepení kamínků Swarovski na řasy. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují. Na aplikaci je nutné se dostavit s odlíčenými řasami!!! Ty musí být několik hodin odmaštěné, bez jakýchkoliv nečistot a zbytků řasenky – nalepené řasy by poté nemusely držet. Tato metoda se přímo nabízí i pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, plesy nebo oslavy narozenin.

Vaše řasy budou natočené, dlouhé, výrazné a díky kamínku se budou i krásně třpytit.

Permanentní prodloužení řas 1500,-Kč
Prodloužení norkovými řasami- i spodní 3000,-Kč
Doplnění  700,-Kč
Doplnění 1 řasy    30,-Kč
Prodloužení do poloviny oka- kočičí oko   750,-Kč
Odstranění prodloužených řas   150,-Kč