Vyhledávání

Možnosti sdílení:

   

Uživatel

Radiofrekvence

Radiofrekvence 

Neinvazivní, časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a léčbu celulitidy. RF aplikujeme pomocí speciálních elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu, což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží. Celkový efekt terapie radiofrekvencí je podpořen stimulací kolagenových vláken, která jsou „stavebními kameny“ pleti. Čím lepší je jejich kondice, tím vypadá naše pleť mladší. RF má skvělý léčebný efekt i na hluboko uloženou celulitidu.


Pro jaké oblasti je RF vhodná

Všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, které je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží atd. Působení RF je vynikající také v kombinaci s tělovými programy a terapií obličeje a krku. Po RF by jste měla být zapojena do lymfomasážního přístroje (např. Lymfit), který nastartuje váš metabolismus. Je důležité dodržovat alespoň den předem a den poté (minimum tuků a sladkostí), aby vaše štíhlejší tělo získalo motivaci zbavit se uvolněných tuků a mastných kyselin. Ze zkušeností klientů se osvědčilo jíst po zbytek dne (v den ošetření) pouze zeleninový salát či jogurt a následující den si udělat melounovou čistící kůru. Nezapomínejte na fyzickou aktivitu. Ta také pomáhá k odvádění tuků z těla. Tato jedinečná kombinace vede ke štíhlé postavě a krásné pokožce. Vyzkoušejte a zkrásněte!
Jak to probíhá? Radiofrekvence je zcela bezbolestná a neinvazivní, proto nejsou třeba žádná omezení ani rekonvalescence. V průběhu aplikace pociťujete pouze teplo. Viditelné výsledky RF se dostavují po 5 - 6 ošetřeních. Každé sezení trvá, podle individuální indikace od 20 do 50 minut. Záleží na části těla. Při RF ošetření se pod tělo zákazníka přikládá elektroda, která slouží pouze jako uzemnění a je umístěna v blízkosti ošetřované oblasti. Díky Mono RF se dosáhne hlubokého prohřátí tkáně, zejména v úrovni podkoží. Z hloubky průniku vyplývá její indikační spektrum spočívající především v terapii celulitidy, tvarování těla, zpevnění a napnutí kůže různých lokalit. Účinek spočívá v zahřátí kůže v úrovni dermis a krátkodobě se dosáhne teploty až 41°C, což nastartuje remodelaci a novotvorbu kolagenu. Okamžitě po zahřátí dermis dojde ke kontrakci a zesílení přítomných kolagenových vláken a tím následně k vyhlazení vrásek. Teplem poškozená stará kolagenová vlákna v ošetřené tkáni nastartují formování nového kolagenu. Lokální vzestup teploty v ošetřené oblasti vede také ke zvýšení prokrvení a metabolizmu tkáně.


Kontraindikace:


• Těhotenství a laktace

• Vážná srdeční onemocnění

• Poruchy srážlivosti krve

• Nedávné kolagenové výplně

• Osoby s kovovými implantáty v těle       

    
Aplikace Radiofit je velmi příjemná a účinná.
Obličejová Radiofrekvence
Radiofrekvence koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu a úst, vyhlazené nebo zjemněné vrásky, odstranění sestouplých buclatých částí v obličeji, na čelistech a v podbradku. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné. Ošetření je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu či jakékoliv jiné části těla, pro osoby, ženy i muže, které chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. Pro zastavení stárnutí je dobré začít absolvovat RF již před 35tým rokem.
Ošetření nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.


CENÍK
250,- Kč Obličej + krk + dekolt při kosmetickém ošetření + 30 Kč gel
400,- Kč Obličej + krk + dekolt bez kosmetického ošetření + 30 Kč gel 

250,- Kč Ruce    

250,- Kč Boky   

350,- Kč Záda   

300,- Kč Hýždě   

500,- Kč Stehna    

Protože stárnutí nelze zastavit, je vhodné buď průběžně nebo formou kúr v určitých intervalech ošetření opakovat. Ideální je kúru opakovat 5krát poté efekt vydrží 3 měsíce. Nejdíve je možné kúru opakovat po týdnu a maximálně se mohou ošetřovat 2 partie.