Vyhledávání

Možnosti sdílení:

   

Uživatel

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je samostatný úkon, který zabere i s následným barvením řas asi hodinu. 

Na natáčku odpovídající délce řas se řasy přichytí lepidlem a pomerančovým dřívkem se řasy otočí nahoru a přichytí na natáčku, která je umístěna na víčku na řasami. 

Trvalou na řasy provádím přípravky od firmy Thuya, které chytají na řasy velice dobře!

Tyto přípravky jsou však určeny speciálně na oči, takže nehrozí žádné poškození ani v případě, že se nedopatřením přípravek dostane do oka.

Výsledný efekt je skvělý. I u krátkých řas jsou oči výraznější a celkový výraz obličeje je živější.

Trvalá je určena pro všechny ženy a dívky, které mají své řasy příliš rovné a touží mít řasy jako po aplikaci ohýbacími kleštičkami (ty mohou řasy poškodit) trvalá vydrží mnohem déle.

Trvalá řasám neškodí pokud je správně provedena.

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné.

Řasy vyrostou v průměru 0,5-1cm během 2-3 měsíců a životnost řasy je asi 3 měsíce, přičemž se řasy vyměňují průběžně.  Trvalá na řasy vám vydrží po dobu 1 - 2 měsíců a do určité míry může nahradit i řasenku. Další aplikace trvalé je možna zhruba po dvou měsících.

Trvalá na řasy se v posledních několika letech stala velmi oblíbenou a rozšířenou kosmetickou procedurou, je vhodná jak pro dlouhé, tak i velmi krátké řasy.

Řasy budou krásně natočené a váš pohled výraznější.